MÖBLER / Soffor / Divan 6013600
nr 601 3600
Divan
1880-tal, längd: 170
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 september 2009
kl 17:56:51
300 kr
350 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr